آینه کاری مدرن 2021

آینه کاری مدرن

آینه کاری مدرن

امروزه آیینه‌ ها جای خود را از طریقی دیگردر دنیای دکوراسیون داخلی پیدا کرده‌اند . در قدیم آینه ها در منازل نقش تزئینی داشت . با نگاهی به گذشته و یادآوری منازل مادر بزرگ هایمان حتما بیاد می آوریم که در جای جای خانه از آینه های رنگی آنهم به صورت برش های ریز و درشت کنار هم نقش های زیبایی رو بوجود می آوردند . و براستی چقدر دلنشین و آرامش بخش بود .

به مرور زمان نقش آینه در زندگی و خانه هایمان کمرنگ شد تا جایی که از آینه فقط در میز های آرایشی و یا سرویس های بهداشتی استفاده گردید .

امروزه اهمیت و نقشی که آینه میتواند در کیفیت دکوراسیون داشته باشد بر طراحان و کارفرما‌یان آشکار است .تزئین یک دیوار شاخص در منازل جهت آینه کاری آنهم به صورت الماس تراش با اشکال هندسی و یا غیر هندسی توجه همه رو به خود جلب میکند .

البته آیینه‌ها در دنیای جدید دکوراسیون و طراحی داخلی از کارکرد اولیه خود که به عنوان تزئینات به کار برده میشوند فراتر رفته‌ تا جایی که از آن به عنوان یک راه حل کلیدی و ساده برای بالا بردن نور و روشنایی و بزرگتر نشان دادن منزل استفاده میشود. کاربرد آیینه در خانه‌های امروزی به شیوه‌های مدرن و خلاقانه صورت میگیرد که در این مطلب ما نیز نمونه‌هایی از آن را بررسی میکنیم تا با آیینه‌کاری در خانه‌های امروزی بیشتر آشنا شوید.

اگر در نظر دارید که از هنر آینه کاری در منزل ، اداره و یا فروشگاه خود استفاده ببرید ، فراموش نکنید که کار آینه کاری نه تنها ساده نیست بلکه پیچیدگیهای خاص خودش را دارد .لذا باید کار رو به کاردان خودش بسپارید تا نتیجه مطلوب برای شما از هر جهت حاصل شود. شرکت طراحی دکوراسیون داخلی وودی دکور با فرستادن استاد کار حرفه ای به محل مورد نظر شما طرح ها رو به شما نمایش میدهند و بهترین طرح رو برای شما با بهترین کیفیت و متریال به اجرا در خواهند آورد .

جهت مشاوره با کارشناسان و سفارش آینه کاری روی این متن کلیک کنید.

در ذیل توجه شما رو به نمونه های کارشده آینه کاری به سبک مدرن جلب میکنم .

آینه های دکوراتیو ( آینه کاری مدرن ) جزو بهترین وسایل دکواتیو برای تزئین یک خانه به حساب می آیند بنابراین برای داشتن خانه ای مدرن و شیک سعی کنید از آینه کاری دکوراتیوهای مختلف استفاده نمایید. امروزه دکوراسیون داخلی خانه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، اکثر افراد عادی و معماران و طراحان داخلی به دنبال تغییرات جدید و متفاوت برای طراحی دکوراسیون داخلی هستند تا تجسمی از زیبایی و شکوه را به بیننده منتقل کنند، یکی از راه های انتقال خلق این زیبایی برای افراد استفاده از آینه کاری دکوراتیو در خانه ها می باشد. 

 

این آینه دکوراتیو ( آینه کاری مدرن ) برای قسمت های مختلف قابل اجرا هستند به عنوان مثال میتوان یک دیواراز پذیرایی را  آینه کاری کرد که در عین مدرن بودن زیبایی خاصی به خانه شما خواهد بخشید.

اگر محیط های پر زرق و برق برای شما جذاب است می توانید قسمت های خاصی از خانه را آینه کاری کنید به عنوان مثال بالای میز ناهارخوری را با طرح های مختلف مثل طرح لوزی و یا هرگونه طرح های منحنی که سلیقه ی شما را می خواند.

اگر بخواهیم پیشنهادی دیگربرای آینه کاری در منزل شما داشته باشیم ، در صورتی که در منزل شما از شومینه بهره میبرید بهتر است که بالای شومینه رااز یاد نبریم زیرا ترکیب آینه دکوراتیو ( آینه کاری مدرن ) با پتینه بالای شومینه طرحی خاص به خانه ی شما می دهد.این آینه ها در طرح های مختلف هندسی مانند لوزی، مربع ، مستطیل و دیگر طرح های منحنی به کار می روند.

دستگاه های برش CNC آینه

یکی از مهمترین مسائلی که در اجرای صحیح آینه کاری مدرن مطرح میباشد : به کارگیری دستگاه های مدرن CNC و همچنین دستگاه تراش آینه با دقت بالا میباشد . در حال حاظر بسیار دیده میشود که بعضی افراد بجای بکار گیری از دستگاه های مدرن اقدام به برش آینه به روش دستی میکنند . این امر باعث یک میزان در نیامدن ابعاد آینه ها با همدیگر شده و نتیجه کارمطلوب نخواهد بود .همچنبن استفاده از دستگاههای تراش آینه با دقت پایین نیز همین نتیجه را در بر خواهد داشت .

نظرات

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.