کابینت استوک 2021

کابینت استوک

کابینت آشپزخانه استوک یا همان کابینت آشپزخانه پیش ساخته تحمیلی با قیمتی نه چندان مناسب

انواع کابینت ارزان آشپزخانه؛ کابینت های استوک و پیش ساخته قیمت مناسب
کابینت استوک پیش ساخته

چند سالیست که با موضوع خرید وفروش کابینت استوک آشنا هستیم . ولی به شخصه در هیچ کجا ندیدم که کسی نگاهی کارشناسانه به این پدیده نو ظهور داشته باشد .

ما در اینجا در نظر داریم که این مسئله رو برای شما باز کنیم .بر خلاف نظر بعضی دوستان که بر این باورند که کابینت های استوک میتوانند جایگزینی برای کابینت های طراحی شده برای آشپزخانه شما باشد . ما بر این باور نیستیم .

بهتراست که تفاوت های بین کابینت های طراحی شده با کابینت استوک رو از نظر زیبایی ، استفاده بهینه از تمامیت فضای آشپزخانه ، متریال ، استحکام ، نصب و قیمت بررسی کنیم و در نهایت قضاوت و انخاب رو به خود شما عزیزان بسپاریم .

زیبایی

امروزه دیگر از آن آشپزخانه های قدیمی که یک اتاق درب دار رو به خودش اختصاص میداد خبری نیست . در طراحی های منازل امروزی آشپزخانه جزعی اصلی از سالن پذیرایی به حساب می آید. و سازندگان برند ساختمان و یا حتی کسانی که یک آپارتمان چند واحده برای خودشان میسازند نیز این طرح آشپزخانه رو به آشپزخانه های قدیمی داخل اتاق ترجیح میدهند .

قطعا برای شما هم اتفاق افتاده که وقتی وارد یک خانه میشوید ابتدا آشپزخانه آن واحد رو مورد بررسی قرار داده باشید . البته حق هم همین است چرا که آشپزخانه قلب یک ساختمان به حساب می آید علی الخصوص که خانم خانه باید بیشترین زمان خود را در آن سپری کند .

البته این مطلب رو نباید فراموش کنیم که از آنجا که آشپزخانه های اپن با طرح ها و رنگ های متنوع همراه با طراحی های بسیار شیک جزیره نظرهر شخص اعم از خریدارهای ساختمان بخصوص میهمان های شما رو به خودش جلب میکند . تا آنجا که ممکن است ساعت ها با ایشان در خصوص طراحی زیبای آشپزخانه خودتان به صحبت بنشینید.

کابینت استوک مطلقا از این کزینه بدور هستند طرح خاصی ندارند و معمولا از یونیت های تک درب و دو درب با اندازه مشخص ساخته میشن و از آنجا که شما در طراحی و تلفیق رنگ آن نقش و نظری نداشته اید به هیچ وجه مطلوب نظر شما رو فراهم نمیکنند و یقینا خیلی زود از آن دل زده خواهید شد و احساس خواهید کرد که این کابینت ها به شما تحمیل شده است .

استفاده بهینه از تمامیت فضای آشپزخانه

استفاده بهینه از تمامیت فضای آشپزخانه یک کارفوق تخصصی به شمار می آید . هم زمان با سفارش کار تیم تخصصی طراح برای شما ارسال میشود و با اندازه گیری دقیق تمام فضا های آشپزخانه شما ابتدا در همان جلسه اول اتودی از کار در حظور شما و برای شما زده خواهد شد تا نقطه نظرات شما هم در طراحی آشپزخانه (ای که میخواهید ساعت ها در آن وقت بگذارید) دخیل باشد . سپس طرح تصویب شده به صورت 3D برای شما زده میشود و رنگ های متنوع کالیته مورد نظر شما با دقت نظر بالا جهت زیبا شناختی و ترکیب رنگ مورد توجه کارشناسان قرار میگیرد و با شما مطرح میشود .

در نهایت کار کابینت آشپزخانه شما قبل از اجرا با جزعیات دیده میشود و در آخر کابینتی را تحویل خواهید گرفت که هم از نظر طرح و رنگ و زیبایی توانسته اید از تمام فضای آشپزخانه خود کمال استفاده رو ببرید . این مطلب مخصوصا برای آپارتمانهای کوچک باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد . چرا که در آپارتمانهای کوچک فضای کمتری برای آشپزخانه در نظر گرفته شده و البته ممکن است که آن آشپزخانه در بعضی مواقع حتی از نورکافی هم برخوردار نباشد پس باید در این آپارتمان ها در انتخاب رنگ هم دقت نظر بیشتری داشت .

موضوع فضا سازی بهینه رو در کابینت های استوک به کلی فراموش کنید ، چرا که آنها از قبل در ابعاد مشخصی ساخته شده و شما باید به اجبار این سایز ها روصرف نظراز استفاده درست از فضا در آشپزخانه خود بگنجانید .

متریال مصرفی در ساخت کابینت استوک

متریال مصرفی در ساخت کابینت استوک از مواردیست که باید مورد بررسی بیشتری قرار گیرد چرا که به هر حال این کابینت ها باید سود دهی داشته باشند .

ببینید ، از آنجا که ما خودمان کارخانه تولید کابینت داریم عرضم بر این است که : برای یک کارگاه تولیدی هیچ فرقی نمیکنه که چه ابعادی از کابینت رو بسازه چون به هر حال باید در طی روز یک متراژ مشخص از کابینت تولید بشه . حالا چه سفارشی باشه و چه در ابعاد مشخص . فقط ممکن است یک مقدار نا محسوس در سرعت برش و مونتاژ تاثیر بگذارد که آن هم دلیل قاطع برای تفاوت قیمت کابینت استوک و دیگر کابینت ها نیست .

پس چه چیز باید تغییر کند تا کابینت استوک به قیمت به ظاهر مناسب به دست مصرف کننده برسد ؟

بله درست حدث زدید متریال مصرفی . همان چیزی که از نظر ها به دور مانده . میپرسید چه چیزهایی ؟ از جنس نا مرغوب MDF بدنه و درب ها گرفته تا لولا ها ، دستگیره ها پایه ها و…..حتی پیچ مصرفی همه اینها در قیمت یک کابینت خوب تاثیر گذار است.

آیا هر کابینت ارزانی حتما کیفیت پایینی داره؟!

فکر میکنم باید به این سوال پاسخ قاطع داد .به نظر من جواب بله است . همه این ضرب المثل رو شنیدهاید که میگه هیچ گرونی بی حکمت نیست و هیچ ارزونی بی دلیل . حال اینکه شما یک کابینت خوب و باکیفیت روگران نمیخرید بلکه قیمت متریال مصرفی خوبش رو پرداخت میکنید .

هنگامی که میگیم یک کابینت ارزانه ، حتما به این معنی نیست که تحت هر شرایطی قیمت خیلی پایینی داره . بلکه به این معنیه که نسبت به کیفیت متریال قیمت به ظاهرمناسب و پایینی داره .مطمعن باشید که خرید ارزان تر از حد معمول یعنی جنسی رو خریداری کنید که در آینده نزدیک بلای جان شما بشود .

کابینت ارزان آماده نصب و بدون صفحه. آماده برای نصب در منزل

استحکام و نصب

همون طور که قبل هم توضیح دادم استحکام و طریقه نصب کابینت هم از مواردیه که باید بسیار مورد توجه قراربگیره .چرا که بی دقتی در این امر علاوه بر خسارت مادی میتونه خدایی ناکرده خسارت های جانی نیز در پی داشته باشد .طریقه کلاف بندی کابینت مخصوصا در یونیت های هوایی بسیار حائز احمیت است چرا که در صورت بی دقتی میتونه اتصال کابین و دیوار از بین رفته و یونیت هوایی با تمامی لوازم درونش به زمین فرود بیاید که در صورت وجود شخص یا اشخاص در آشپزخانه میتونه حادثه آفرین باشه .

نتیجه گیری: هیچ وقت کیفیت را فدای ارزانی نکنید .

اگر این مطلب برایتان مفید بود ، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید .

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در بخش نظرات ( دیدگاه ) ، آن را با ما به اشتراک بگذارید تا به صورت کامل جواب شما را بدهیم . و یا از طریق تماس با ما ، با ما در ارتباط باشید .

جهت سفارش بهترین کابینت آشپزخانه و یا مشاوره با گروه تولیدی وودی دکور اینجا کلیک کنید .

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *