گالری سرویس خواب بزرگسال و هتلی 2021

سرویس خواب بزرگسال

گالری سرویس خواب بزرگسال و هتلی

جهت سفارش و یا مشاوره با گروه تولیدی وودی دکور اینجا کلیک کنید .

سرویس خواب

سرویس خواب مركز توجه و زیبایی هر اتاق خواب است. هرقدر هم به دیگر جزئیات اتاق‌ خواب اهمیت بدهید باز هم سرویس خواب اولین چیزی است كه هنگام ورود به اتاق به چشم می‌آید. با توجه به اینكه همه ما حدود یک سوم از عمرمان را دراتاق خواب خودمان می‌گذرانیم، نمی‌توان از اهمیت داشتن محصول استاندارد و زیبا به سادگی بگذریم، بنابراین اهمیت انتخاب این سرویس برای افرادی که به آرامش و محیط اطراف و مکان استراحت خود اهمیت می دهند بسیار بالاست .

ملزومات یک سرویس خواب خوب

از ملزومات یک سرویس خواب خوب میتوان به موارد زیل اشاره کرد.هر سرویس خواب باید دارای یک عدد تخت خواب دو نفره و یا یک نفره، پاتختی، میز آرایش (میز دراور و آینه یا میز توالت) همراه با آینه و صندلی باشد، اینها بخش های استاندارد، معمول و لازم برای یک سرویس است.

برخی سرویس ها دارای یک جز اضافه تر به نام پاف نیز هستند که در پایین تخت خواب قرار می گیرد (پاف جزء ویژه یک سرویس نیست و وجود آن تنها یک مزیت محسوب شده و عدم وجود آن نقص به شمار نمی آید) نکته ایی که برای زیبایی هرچه بیشتر دکوراسیون منزل خود باید به آن توجه  بسیار داشته باشید وجود ست کمد لباس ، کنسول ، بوفه و ویترین یا میز تلویزیون و… در کنار سرویس می باشد.

ارتفاع تخت خواب

ارتفاع مناسب برای تخت چقدر است ؟

شاید این سوال به ذهن شما رسیده باشد که ارتفاع مناسب برای یک تخت به چه میزان است.در جواب به این سوال باید به چند نکته اشاره کرد . در بعضی از موارد دیده شده که برای زیبایی در طراحی های داخلی اتاق خواب سطح تخت خواب ها را آنقدر پایین می آورند که انگار تشک با کف اتاق اصلا فاصله ای ندارد و یا لبه های تخت از تشک فاصله نسبتا زیادی دارد.مثل نمونه زیر

این تخت اگر چه از نظر زیبایی خوب به نظر میرسد ولی خالی از اشکال نیست . اولا ارتفاع کم تشک نسبت به زمین باعث میشود که در مدت زمان کوتاهی برای کسی که از آن استفاده میکند کمردرد بیاورد . ضمنا در موقع بلند شدن از روی تخت لبه های چوبی مانع از این میشود که شخص به راحتی از روی تخت خواب بلند شود .

در حقیقت ارتفاع یک تخت خوب از روی زمین باید به گونه ای باشد که زمانی که روی لبه تخت مینشینید کف پای شما کاملا به زمین چسبیده باشد و زانوی شما با ران زاویه 90 درجه داشته باشد .از آنجا که تخت خواب ها در مدل ها و ارتفاع های مختلف ساخته میشود . مابه شما پیشنهاد میکنیم که قبل از خرید حتما این مورد رو مورد توجه قرار دهید .گروه تولیدی وودی دکور در زمان طراحی این نکات اصلی را مد نظر قرار میدهد و تمامموارد را با شما مطرح میکند تا اتاق خوابی بی عیب و مطلوب نظر شما ایجاد کند.

ابعاد تخت دو نفره

ابعاد تخت باید متناسب با اتاق خواب در نظر گرفته شود در حالت استاندارد اصول کلی یک تخت دو نفره ازدو اندازه کلی 160*200 و یا 180*200 پیروی میکند . اگر در اتاق خواب خود از فضایی کم بهره میبرید از تخت هایی که عرض 180 دارند و یا الزاما پاتختی باید در کنار تخت قرار بگیرد اجتناب کنید .

سرویس خواب هتلی

امروزه ما شاهد این هستیم که علاقه مردم به طرح های سرویس خواب با طرح های هتلی زیاد شده . این مدل طرح ها علاوه بر زیبایی خاصی که به اتاق خواب میدهد . باعث ایجاد یک حس خوب و آرامش بخش در محل استراحت شما میشود . در این نوع سرویس خواب ها استفاده از پاف و لمسه جزع لاینفک سرویس به حساب می آید.

انواع پاف

پاف ها انواع مختلف دارند از انواع پاف ها میتوان به نوع کلاسیک و یا مدرن اشاره کرد. در زیل چند نمونه پاف رو به نمایش میگذاریم .

جهت سفارش و یا مشاوره با گروه تولیدی وودی دکور اینجا کلیک کنید .

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.