تایل CNC 2020

تایل

امروزه در طرح های دکوراتیو منازل ، ادارات و فروشگاه ها ازتایل های CNC شده چه در سقف و چه به عنوان دیوارو یا نوعی پارتیشن استفاده میکنند .

این تایل ها و پنل ها رو از جنس های مختلفی میسازند . PVC ، آلمینیوم ، گچ ، چوب و MDF از انواع تایل ها و پنل ها میباشد . که جنس مورد نظر ما در اینجا مشخصا MDF ، PVC ویا چوب میباشد .

ابعاد تایل و پنل

در حقیقت تایل ها و پنل ها ابعاد مشخصی ندارند . این به آن معناست که این تایل ها رو بنا به ابعاد مکان مورد نظر میسازیم .

اشکال مختلف تایل و پنل

تایل های CNC شده اشکال مختلفی دارد . یعنی ما چیزی به اسم محدودیت برای طرح و اندازه تایل نداریم . چرا که طراحان گروه تولیدی وودی دکور در ابتدا اشکال و طرح های مختلفی رو به شما ارایه میدهند که پس از تایید شما آن را به توسط دستگاه CNC بر روی MDF و یاPVC اجرا میکنند .

پنل سه بعدی

دیوارپوش ها

امروزه در صنعت دکوراسیون داخلی، شاهد ورود اجناس مختلفی از نظر طرح و رنگ و متریال مورد استفاده میباشیم. یکی از این محصولات ، پنل سه بعدی است. این محصول دکوراتیو دارای مزیت های مختلفی با توجه به جنس تولیدی آن میباشد، که میتواند شما را برای انتخاب راحت تر راهنمایی نماید. برای توضیح در مورد دیوارپوش سه بعدی برجسته ، در قدم نخست باید انواع آن را معرفی نماییم. چرا که این پوشش دیواری دکوراتیو دارای جنس و در نتیجه قیمتهای متفاوتی است.

دیوارپوش سه بعدی به دو دسته تقسیم میشود: عکس سه بعدی همچون اپوکسی و یا پوستر و دیوارپوش برجسته که تفاوت بسیار زیادی میان این دو نوع وجود دارد. نوع اپوکسی و پوستر بدین صورت است که یک عکس سه بعدی را انتخاب و چاپ مینمایید؛ حال میتوان به صورت ساده همچون پوستر چسبیده شود و یا با موادی مخصوص با ایجاد یک لایه محافطتی به عنوان دیوارپوش اپوکسی اجرا شود. به نمونه های زیر توجه کنید.

پوستر های 3 بعدی

اما نوع دوم به صورت برجسته بر روی اجناس گوناگونی همچون پلاستیک فشرده، ، سلولوزی، گچ و بتن ، فوم با چرم یا مخمل اجرا میشود که از نظر زیبایی، چهره ای منحصربفرد دارد.به نمونه های زیر توجه کنید .

پنل های 3D

نصب این متریال دکوراتیو بسیار سریع بوده و شما میتوانید شاهد تغییرات بزرگ در دکوراسیون داخلی خود با کمترین زمان باشید. پیشنهاد ما به شما این است که تنها یک دیوار را با این محصول پوشش دهید(دیواری که میخواهید نقطه ی کانونی دکوراسیون داخلی شما باشد) که این محیط میتواند دیوار TV و یا دیواری که دارای یک عکس یا اثر هنری خاص است و شما میخواهید تا نظرها را به سمت آن جلب نمایید. حال برای آشنایی با دیوارپوش سه بعدی برجسته ، باید با انواع متریال مورد استفاده در تولید آن آشنایی کافی را داشته باشید ، تا بتوانید از این طریق در مورد مزایا و معایب هر کدام اطلاعات لازم را کسب نمایید.

یکی از بهترین و لوکس ترین نوع دیوارپوش سه بعدی، نوع فومی آن با روکش چرمی است، که از جنسهای پرطرفدار نیز محسوب میشود. طرح این دیوارپوش برجسته ابتدا بر روی فوم اجرا میگردد و سپس در زیر تخته ای نرم برای ثبات و روکشی از چرم بر روی آن کشیده میشود. روکش چرمی مورد استفاده در دیوارپوش سه بعدی تنوع رنگ و طرح بالایی دارد و شما میتوانید طرح مورد نظر را با روکش انتخابی خود سفارش دهید و پس از تولید به عنوان دیوارپوش در دکوراسیون داخلی تان اجرا نمایید.

به دلیل پوشش چرمی این محصول، تمیز کردن آن کار بسیار راحتی است. شما میتوانید با هر نوع ماده ی شوینده دیوار پوش سه بعدی را تمیز نمایید. همچنین به دلیل مواد به کار رفته در این پانل دیواری، عایق رطوبت نیز محسوب میشود. پس شما به راحتی در هر منطقه ای که زندگی میکنید میتوانید از این محصول در دکوراسیون داخلی خود استفاده نمایید. از دیگر مزیت های دیوارکوب سه بعدی نصب بسیار آسان آن است. این متریال به راحتی در هر محلی که مد نظرتان است بدون زیر سازی قابل اجرا میباشد.

عایق صدا ؛ از دیگر مزیت های آن به حساب می آید و علت آن، وجود حفره در فوم داخل دیوارپوش سه بعدی است. اگر شما بعد از نصب این پانل دیواری سه بعدی پشیمان شده و خواهان نصب آن در منطقه ی دیگری باشید، این مژده را به شما میدهیم که امکان جدا سازی و نصب مجدد در منطقه ای دیگر و یا تغییر چینش را نیز دارا میباشد. همچنین دارای فضا برای عبور سیم کشی و تاسیسات در پشت دیوارپوش سه بعدی نیز وجود دارد.

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *