گالری شلف دیواری 2020

شلف دیواری

گالری شلف دیواری

جهت سفارش و یا مشاوره با گروه تولیدی وودی دکور اینجا کلیک کنید .

شلف دیواری

امروزه شلف های دیواری یا شلف های دکوری نقش همان طاقچه های موجود در خانه های قدیمی را ایفا می کنند و همچنین محل قرارگیری اشیاع زینتی و با ارزش در خانه و یا محل کار میباشد. تفاوت شلف های دیواری که اکنون از انواع و اقسام اندازه ها و مدل ها برخوردار هستند با طاقچه های قدیمی، در قابلیت نصب آنان بر روی هر دیوار و همچنین شکل های گوناگون آنان است که سبب می شود هم شما بتوانید از یک نظم و ترتیب تماشایی در فضای مورد نظرتان بهره مند شوید و هم به لحاظ جذابیت های بصری، دکوراسیون زیبایی را برای محیط خود ایجاد نمایید.

نکات مهم هنگام خرید شلف دیواری

ابعاد محصول: نخستین نکته در خرید شلف دیواری یا همان شلف دکوری توجه به ابعاد آن است که بایستی در تناسب مناسبی با فضا و همچنین دیواری که قرار است بر روی آن نصب شود، قرار داشته باشد. که این کاربرعهده کارشناسان شرکت وودی دکور میباشد . تا بهترین طرح را برای فضای مورد نظر شما ارایه دهند .

جنس بدنه: مورد دوم در خصوص انتخاب و سفارش شلف دیواری توجه به جنس بدنه این نوع از محصولات دکوری است که وودی دکور برای این منظور از متریال های مختلفی همچون: چوب، MDF، پلاستیک، شیشه، فلز، PVC و غیره استفاده می کند . البته فراموش نکنید که جنس شلف دیواری بر روی میزان مقاومت و همچنین وزن نهایی که می تواند متحمل شود نیز بسیار تاثیرگذار است!

جنس روکش: معمولا اغلب شلف های دکوری دارای روکشی از جنس پی وی سی، ملامینه، پلاستیکی و یا حتی چوبی بر روی سطح خود هستند که سبب افزایش طول عمر محصول برای استفاده های متعدد در سالیان متمادی و همچنین ظاهر بهتر آن برای استفاده در فضاهای مورد نظر شما عزیزان خواهد شد.

وزن قابل حمل: فاکتور مهم بعدی مربوط به مقاومت محصول و همچنین وزنی است که یک شلف دکوری قادر به تحمل کردن آن بر روی خود در حالت نصب بر روی دیوار است. برای این منظور پیشنهاد می کنیم اگر قصد استفاده از این نوع محصولات دکوری را به عنوان کتابخانه و یا محلی برای قرار دادن گلدان های خود در نظر گرفته اید، حتما شلف هایی را سفارش بدهید که از ضخامت مناسبی برخوردار باشند تا خیال خودتان را از بابت شُل شدن و همچنین افتادن شلف دیواری در هر وقت و زمانی کاملا آسوده نمایید.در این مورد کارشناسان وودی دکور به شما مشاوره خواهند داد.

خصوصیات ظاهری: رنگ، سبک طراحی و همچنین یک تکه یا چند تکه بودن شلف ها از جمله خصوصیات ظاهری آنان بحساب می آیند که شما باید با توجه به رنگ غالب فضای مورد نظر و همچنین سبک دکوراسیون منزل و یا محیط کاری خود اقدام به سفارش یک مدل مناسب برای تزئین دیوارهای ساده و بی روح خود نمایید.

قیمت شلف دیواری: قیمت شلف دیواری از چند ده هزار تومان آغاز و تا چند صد هزار تومان و حتی بیشتر نیز ادامه پیدا می کند. با این حال یادتان باشد در وهله اول شما باید به دنبال سفارش محصولی باشید که متناسب با ویژگی های ظاهری و همچنین بزرگی و یا کوچکی فضای محل زندگی و یا کارتان باشد و از نظر قیمتی نیز متناسب با بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید باشد.

تا اینجا با چند نکته درباره انتخاب وسفارش شلف دیواری مناسب آشنا شدیم.درادامه شما را به تماس با کارشناسان وودی دکوردعوت میکنم تا با تبادل اطلاعات از نظرات اختصاصی ایشان در مورد موقعیت و فضای مناسب قرارگیری شلف منزلتان آگاه شوید .

جهت سفارش و یا مشاوره با گروه تولیدی وودی دکور اینجا کلیک کنید .

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *